ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY

Jako konsumentowi (zgodnie z Kodeksem Cywilnym) przysługuje Ci tak zwane prawo do namysłu. W przypadku zakupienia produktu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży (bo taką zawierasz kupując nasze kosmetyki) w terminie 14 dni.

Pamięraj proszę, że zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy lub na odległość jest w niektórych sytuacjach niedozwolone lub ograniczone. Dotyczy to umów w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę, jeżeli opakowanie to zostało otwarte po dostarczeniu.

Jeżeli po zakupie chcesz jednak zwrócić kosmetyk, najlepiej będzie jak napiszesz do nas – KONTAKT –, bądź zadzwonisz. Mozesz skorzystać z formularza z §10 naszego REGULAMINU. Produkt  powinien być odesłany na nasz adres podany w Regulaminie niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaniemy poinformowani o odstąpieniu od Umowy, na Twój koszt.

 

REKLAMACJE

Wierzymy, że kosmetyki, które sprzedajemy są najlepszej jakości i działają wyłącznie na korzyść Twojej cery. Jeżeli jednak zdarzy się odwrotnie, kosmetyk ma wady, masz prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w Kodeksie Cywilnym.

Prosimy w takim wypadku o KONTAKT, jednak przed tym, zachęcamy do zerknięcia do §11 naszego REGULAMINU.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl