Odświeżacz powietrza w sprayu - Busan Breeze by Koreabu

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

Opis

Odświeżacz powietrza w sprayu - Busan Breeze by Koreabu

Ręcznie skomponowany odświeżacz powietrza o zapachu inspirowanym Koreą Południową. Odświeżacz ma za zadanie przenieść nas w azjatyckie rejony, dzięki specjalnie dobranej mieszance naturalnych olejków eterycznych i zapachowych.

Busan Breeze jest niezwykle świeżym zapachem, dzięki któremy możemy poczuć się jak na wybrzeżach okolic miasta Busan, jednocześnie biorąc łyk pysznej zielonej herbaty, pozwala na wyciszenie i relaks dzięki nutom jaśminu.

Odświeżacz powietrza z atomizerem, dzięki któremu w naszym mieszkaniu rozpyli się przyjemnie pachnąca mgiełka. Można również stosować jako mgiełka do pościeli.

Kompozycja zapachowa Busan Breeze by Koreabu: morski, neroli, bursztyn, jaśmin, zielona herbata 


Pojemność: 100ml

Sposób użycia: Spryskaj 2-3 razy pokój (unikając bezpośredniego użycia na meblach, elektronice, itp.) poczekaj, aż mikrokropelki rozpylą się i rozkoszuj się chwilą! Można również spryskać pościel z odpowiedniej odległości. Nasza rada – w przypadku delikatnych tkanin, przetestuj działanie na mniej widocznym obszarze tkaniny.

Skład: Woda, Alkohol, kompozycja olejków eterycznych.

Opakowanie wykonane ze szkła, nadaje się do recyklingu.

UWAGI: Może powodować reakcję alergiczną skóry – nie stosować bezpośrednio na skórę i unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego (H317). Wysoce łatwopalna ciecz i pary (H225). Działa drażniąco na oczy (H319).  Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki (H412).  W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę (P101).  Chronić przed dziećmi (P102).  Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. (P210) Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu (P270)

  • W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody / mydła.
  • W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. (P305 + P351 + P338) W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza (P337 + P313). Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym (P501).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl